Alkomat online

 

 

 

Internetowy Alkomat Wirualny

Witaj, nie jestes zalogowany.
Aby wpełni korzystać z możliwości serwisu zaloguj się tutaj.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się za darmo.

Witamy na stronie alkomatu online


Portal został stworzony w celu umożliwiania pomiaru ilości promili bez konieczności zakupu alkomatu. Urządzenia te są dość kosztowne, zresztą nie zawsze są pod ręką więc idealnym substytutem prawdziwego alkomatu jest alkomat wirtualny.

Alkomat online na podstawie ilości spożytego przez Ciebie alkoholu jest w stanie z dokładnym przybliżeniem wskazać ilość promili jaką w przeciągu następnych godzin będziesz posiadał w swoim organizmie.

Zmierz promile alkomatem online.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sposobu wyliczania promili zajrzyj do działu o alkomacie oraz opisu skryptu.

Alkomat online umożliwia Ci wiele więcej niż tylko wyznaczenie ilości alkoholu w organizmie. Jeśli zalogujesz się w portalu, będziesz mógł:
- zapisywać swoje pomiary, zwiększając kontrole nad spożyciem alkoholu
- monitorować wydatki na alkohol i generować zestawienia
- tworzyć wykresy uwzględniające ilość promili i wydatki
Dostępnych jest dużo więcej funkcjonalności niż tylko pomiar alkomatem. Dokładną listę funkcji alkomatu online możesz znaleźć w dziale opisującym korzyści posiadania konta.
Piłeś nie jedz - alkomat online
Jeżeli nie posiadasz konta w serwisie a chciałbyś przetestować dodatkowe funkcje możesz testować alkomat logując się do konta testowego.

Sprawdz też całe dostępne menu aby dowiedzieć się co ciekawego mamy dla Ciebie  do zaoferowania!