Alkomat online

 

 

 

Internetowy Alkomat Wirualny

Witaj, nie jestes zalogowany.
Aby wpełni korzystać z możliwości serwisu zaloguj się tutaj.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się za darmo.
Dla osób zainteresowanych współpracą z serwisem alkomatonline.pl zebraliśmy wskazówki i adresy umożliwiające kontakt z nami.

Alkomat online został uruchomiony na początku 2011 roku więc jesteśmy dopiero w fazie rozwoju, jeśli chciałbyś pomóc nam w ulepszaniu portalu chętnie nawiążemy współpracę z:
- firmami
- stowarzyszeniami
- programistami .net

Dla firm zDla firm zainteresowanych współpracą oferujemy przestrzeń reklamową na wybranych podstronach lub w całości serwisu. Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą promocji swojego biznesu skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres reklama@alkomatonline.pl

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą związaną z tematyką portalu i chciałbyś oferować swoje usługi naszym użytkownikom, również zapraszamy do kontaku mailowego.


Dla osób prywatnych prowadzących serwisy informacyjne i profesjonalnych webmasterów mamy do zaoferowania wymianę linków i banerów.
A może masA może masz pomysł na dodatkowe funkcje serwisu lub chciałbyś współpracować przy rozwoju strony? Napisz do nas na wspolpraca@alkomatonline.pl zobaczymy w jaki sposób możemy razem wprowadzać innowacyjne pomysły.
Kontakt współpraca - alkomat online
Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.