Alkomat online

 

 

 

Internetowy Alkomat Wirualny

Witaj, nie jestes zalogowany.
Aby wpełni korzystać z możliwości serwisu zaloguj się tutaj.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się za darmo.

Znalazłeś błąd w aplikacji?


Błąd


Pomóż nam usprawnić alkomat wirtualny. Jeśli znalazłeś błąd proszę skontaktuj się z nami w celu jego usunięcia. Będziemy niezwykle wdzięczni za każdy e-mail, dzięki któremu będziemy mogli usprawnić działanie serwisu.

Wysyłając mail do biura obsługi kliena postaraj się jak najlepiej opisać sytuacje, w której pojawił się błąd. Dzięki temu programiści będą w stanie szybko zlokalizować usterkę.

Postaraj się dołączyć link do podstrony, na której wystąpił błąd oraz ewentualny kod bądź opis błędu napotkanego w alkomacie.

Kontakt zgłoś błąd - alkomat online
Błąd to usterka programu komputerowego powodująca jego nieprawidłowe działanie. Najczęściej wynika z błędu człowieka popełnionych na jednym z etapów tworzenia oprogramowania, zwykle podczas tworzenia kodu źródłowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszej aplikacji tak samo jak w każdej innej mogą pojawić się usterki. Dlatego też jeśli napotkasz chociażby najmniejszą z nich, będziemy wdzięczni za jej zgłoszenie i natychmiast przystąpimy do wprowadzenia odpowiednich poprawek alkomatu.