Alkomat online

 

 

 

Internetowy Alkomat Wirualny

Witaj, nie jestes zalogowany.
Aby wpełni korzystać z możliwości serwisu zaloguj się tutaj.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się za darmo.

Alkomat internetowy


Strona alkomatonline.pl powstała na przełomie 2010 i 2011 roku w celu umożliwienia internautom sprawdzenia teoretycznej zawartości alkoholu w organizmie.

Alkomat wirtualny jest tylko symulatorem a wyniki prezentowane na wykresach mogą odbiegać od stanu faktycznego, który można określić tylko poprzez przeprowadzenie badania krwi. Urządzenia, którymi można dokonać takich pomiarów są bardzo drogie, oczywiście istnieją kosztujące kilkaset złotych alkomaty przeliczające zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu jednak i taki pomiar nie jest w 100% pewny.

Dostęp do alkomatu online jest całkowicie darmowy! Nie płacisz ani za pomiar ani za utworzenie konta w systemie. Rejestracja pozwoli Ci na zapisywanie wyników w bazie, dzięki czemu będziesz miał dostęp do miesięcznych zestawień kosztów oraz promili. Pozwoli ci to nadzorować spożycie alkoholu i sprawdzać czy przypadkiem nie wpadłeś w nałóg.

Alkomat wykres miesięczny

Po założeniu konta będziesz miał dostęp do wielu innych funkcji, tutaj znajdziesz ich listę.

Narzędzia


Alkomat online został wykonany w technologii .NET przy użyciu języka C# oraz środowiska Visual Studio Express. Algorytm działania głównych funkcji obliczających stężenie jest oparty na wzorze Widmarka, więcej informacji odnajdziesz w dziale skrypt alkomatu. Pamiętaj, że alkomat wirtualny nie jest w stanie sprawdzić dokładnej ilości alkoholu w twojej krwi!
Wszystkie obliczenia podawane są z oczywistym przybliżeniem wynikającym z medycznych założeń.

Życzymy miłej zabawy!
 
Alkomat

Alkomat online

Internetowa aplikacja umożliwiająca wstępne obliczenie zawartości alkoholu w organizmie.

Kontakt z nami:

e: BOK

Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz już wsiadać za kierownice swojego samochodu sprawdź promile używając naszego programu. Wyliczy on w przybliżeniu ilość alkoholu jaka pozostaje w Twoim organizmie.
Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych. Oczywiście aby być w stu procentach pewnym powinieneś dokonać pomiaru elektronicznym urządzeniem. Jednak i bez tego, dodając margines błędu, możesz  sugerować się obliczeniami.